Të gjitha kategoritë

Astar HDPE

Ti je ketu : Shtëpi> Produkt > Shirit për vulosjen e qeseve të rimbyllshme > Astar HDPE

Shirit për vulosjen e qeseve me veshje HDPE për qese plastike
Shirit për vulosjen e qeseve me veshje HDPE për qese plastike
Shirit për vulosjen e qeseve me veshje HDPE për qese plastike
Shirit për vulosjen e qeseve me veshje HDPE për qese plastike
Shirit për vulosjen e qeseve me veshje HDPE për qese plastike
Shirit për vulosjen e qeseve me veshje HDPE për qese plastike

Shirit për vulosjen e qeseve me veshje HDPE për qese plastike

Emri i artikullitShirit për vulosjen e qeseve të rimbyllshme
Materiale filmikeHDPE/BOPP/Letër/Alumin/PEPA
Ngjyra e filmittransparent/e kuqe/blu/jeshile, ngjyrë OEM
Ana e ngjitësitDjathtas, Majtas, Qendër
Trashësia e ngjitësit të ujit (mikrofoni)29-32
Trashësia e ngjitësit të vajit (mikrofoni)10-15
Gjatësia (për rrotull)1000 milion ose 1500 milion (rrotulla petullash)
5000M-10000M (bobinë)
Paketa (për karton) (na kontaktoni për paketimin e paletës)10RS/20RS (Rrotull petullash)
1R/2RS (bobinë)
Linja telefonike e shërbimit:

0086-13917972437

HETIM
  • Përshkrim
  • Përparësia konkurruese
  • specifikimet
  • Aplikacion
  • Lidhur me sugjerimet e ruajtjes
  • Detajet e shpejta
Përshkrim

Shiriti i vulosjes së qeseve të rimbyllshme përdoret kryesisht për vulosjen e qeseve plastike (çantat PP, PE), të tilla si çanta e veshjeve / qese tekstili / qese e palëvizshme / qese buke / qese librash / qese frutash / zarf / qese me kartolina të Krishtlindjeve ...

Shiriti i vulosjes së qeseve të rimbushshme përbëhet nga 4 pjesë:

● Film lëshues (HDPE/BOPP/Letër/Alumin/PEPA)

● Ngjitës me bazë uji (një anë)

● Ngjitës akrilik me vaj (ana B)

● Transportues PET

Pasi të hapen çantat, ato mund të mbyllen dhe të hapen përsëri.

Për më tepër, ngritja e gishtit është e dobishme për të hequr filmin me lehtësi.

Përshkrimi-1 shirit mbyllës i qeseve të rimbyllshme -prodhuesi

Përshkrimi-2 shirit mbyllës i çantave të gatshme me printim të kuq

Përshkrimi-3 shirit mbyllës i qeseve me astar të rimbyllshëm

Përshkrimi-4 shirit për mbylljen e qeseve të rimbyllshme nga rrotullat e petullave në bobina

Përzgjedhja e produkteve

● Role petullash: bërthamë letre 3”, 1000 m/R

● Role petullash: bërthamë letre 3”, 1500 m/R

● Bobina/Bobbin: bërthamë letre 3” , 2 rrotulla/karton  

● Bobina / Bobina: bërthamë letre 6” , 1 rrotull/karton  

Përshkrimi-5 Shirit vulosjeje çantash me printim të linjës blu

Përshkrimi - Shirit vulosës me 6 çanta me stampim të vijës së kuqe

Përshkrimi-7 shirit vulosjeje transparente të qeseve me astar me bërthamë letre 3 inç

Përshkrimi-8 shirit vulosje e qeseve me printim të rimbyllshëm

Re ngjyra

● E zakonshme është transparente.

● Mund të porositen gjithashtu ngjyra të kuqe, blu, të verdha, jeshile dhe të tjera.

Reprint

● Shtypni një rresht ose fjalë, OEM si kërkesë.

Mirë se vini të na kontaktoni për çdo kërkesë të veçantë në ngjyrë, madhësi dhe printim.

Përparësia konkurruese

● Përgjigje e shpejtë me kohë të plotë 7-24

● 19 vjet përvojë prodhuesi

● Dërgesë e shpejtë 3-7 ditë për 1 artikuj të zakonshëm paletë

● Përvoja e eksportit në mbi 65 vende dhe zona

● Shërbimi me një ndalesë është objektivi ynë

specifikimet
Film HDPE Shirit për mbylljen e qeseve të rimbushshme
ARTIKULLMateriale filmikeGjerësia e filmit/MMNjë anë/MMana B/MMGjatësia për rrotull/MPaketa Roll/CTNAna e ngjitësit
BR1-10P1***HDPE9351500 M/R20RS/CTNL, R, C
BR1-10S1***10000 M/R1R/CTN
BR1-12P1***HDPE123.55.51500 M/R20RS/CTNL, R, C
BR1-12S1***10000 M/R1R/CTN
BR1-13P1***HDPE13461000 M/R20RS/CTNL, R, C
BR1-13S1***10000 M/R1R/CTN
BR1-15P1***HDPE15571000 M/R10RS/CTNL, R, C
BR1-15S1***10000 M/R1R/CTN
BR1-181***HDPE188121000 M/R10RS/CTNL, R, C
BR1-18S1***10000 M/R1R/CTN
Aplikacion

● Shiriti i vulosjes së qeseve të rimbyllshme përdoret kryesisht për vulosjen e qeseve plastike (çantat PP, PE), të tilla si çanta e veshjeve/çanta tekstili/çantë e palëvizshme/çantë buke/çantë librash/çantë frutash/zarf/çantë me kartolina të Krishtlindjeve e kështu me radhë.

● Prisni për astar të zakonshëm HDPE ose BOPP, këtu ka edhe të veçanta në astar antistatik dhe në letër.

1 shirit mbyllës i qeseve të rimbyllshme që përdoret për mbylljen e qeseve të palëvizshme

padefinuar

3 kasetë vulosëse qese të rimbyllshme që përdoret për mbylljen e qeseve të çorapeve (1)

应用3 shirit mbyllës i qeseve të rimbyllshme që përdoret për mbylljen e qeseve të çorapeve

4 shirit mbyllës i qeseve të rimbyllshme që përdoren për mbylljen e qeseve të ushqimit

4 kasetë vulosëse e qeseve të rimbyllshme që përdoret për mbylljen e qeseve të palëvizshme (1)

Lidhur me sugjerimet e ruajtjes

Kushtet e ruajtjes për shiritin e paketimit


1.pik-1


2. pik-2Produkti duhet të trajtohet lehtë gjatë transportit për të parandaluar shtypjen dhe nuk duhet të përzihet me tretës të avullueshëm. pik-3


3. pik-4


4. pik-5


5. EXP: 12 muaj nga data e prodhimit
              36 muaj të paktën pas aplikimit në qese plastike


Masat paraprake të përdorimit të shiritit të paketimit:


● Madhësi të ndryshme janë të përshtatshme për gamën e ndryshme të qeseve me trashësi nga 20mic në 80mic.

● Çantat janë më të mira për trajtimin e koronës, nëse printohen, duhet të përpunohen pas printimit

● Materiali i çantës, si aditiv, duhet të kontrollojë përdorimin e materialeve të tilla si agjenti hapës, në mënyrë që të mos ndikojë në viskozitet.

● Ndryshon ngjitësi për situata të ndryshme: Ju lutemi na sugjeroni përdorimin tuaj për t'ju sugjeruar një të përshtatshme. Për më tepër, këtu është edhe një rezistent ndaj të ftohtit që funksionon mirë nën 0℃.

Detajet e shpejta

● Shirit për mbylljen e qeseve të rimbushshme

● Shirit për mbylljen e qeseve

● Shirit mbyllës i rimbushshëm

● Shirit i ripërdorshëm

● Shirit për mbylljen e qeseve me ngritje të gishtave

● Shirit ngjitës

● Shirit vetëngjitës

● Ngjitës Cinta

● Shirit ngjitës me dy anë

● Shirit për mbylljen e qeseve me dy anë

Kontaktoni
Faqet Product