Të gjitha kategoritë

Liner PEPA

Ti je ketu : Shtëpi> Produkt > Shirit i përhershëm për mbylljen e qeseve > Liner PEPA

Shirit i përhershëm mbyllës i qeseve me astar PEPA në Bobinë 5000M
Shirit i përhershëm mbyllës i qeseve me astar PEPA në Bobinë 5000M
Shirit i përhershëm mbyllës i qeseve me astar PEPA në Bobinë 5000M
Shirit i përhershëm mbyllës i qeseve me astar PEPA në Bobinë 5000M
Shirit i përhershëm mbyllës i qeseve me astar PEPA në Bobinë 5000M
Shirit i përhershëm mbyllës i qeseve me astar PEPA në Bobinë 5000M

Shirit i përhershëm mbyllës i qeseve me astar PEPA në Bobinë 5000M

Emri i artikullitShirit i përhershëm për mbylljen e qeseve
Materiale filmikeLetër PEPA/Glassine/Alumini/PET
Ngjyra e filmite bardhë/argjend/e kuqe/blu, ngjyrë OEM
Ana e ngjitësitQendër, Majtas, Djathtas
Trashësia e ngjitësit me shkrirje të nxehtë (mikrofon)110-130
Trashësia e ngjitësit të vajit (mikrofoni)23-26
Gjatësia (për rrotull)2000M-5000M (bobinë)
Paketa (për karton)
(na kontaktoni për paketën e paletës)
1R (bobinë)
Linja telefonike e shërbimit:

0086-13917972437

HETIM
  • Përshkrim
  • Përparësia konkurruese
  • specifikimet
  • Aplikacion
  • Lidhur me sugjerimet e ruajtjes
  • Detajet e shpejta
Përshkrim

Shiriti i përhershëm i vulosjes së qeseve përdoret për vulosjen e qeseve PE, PP dhe letre, të tilla si çantat e korrierit/çantën ekspres/çantën e postës/çantën e parave/çantën e blerjeve on-line/zarfin/çantën me flluskë...

Shiriti i përhershëm i mbylljes së qeseve përbëhet nga 4 pjesë

● Film lëshues (PEPA/Letër qelqi/Alumin/PET)

● Ngjitës i shkrirë në nxehtësi (një anë)

● Ngjitës akrilik me vaj (ana B)

● Transportues PET

Pasi qeset të mbyllen, ato do të thyhen nëse hapen përsëri.
Për më tepër, ngritja e gishtit është e dobishme për të hequr filmin me lehtësi.

padefinuar

kthim prapa


Përzgjedhja e produkteve

● Role petullash: bërthamë letre 3”, 500 m*10 role/kartoni

● Role petullash: bërthamë letre 3”, 750 m*10 role/kartoni

● Bobina / Bobina: bërthamë letre 6” , 1 rrotull/karton

shirit i përhershëm mbyllës i qeseve në astar të ndryshëm

padefinuarRe ngjyra

● E bardha është e zakonshme.

● Mund të porositen edhe ngjyra argjendi, e kuqe, blu, transparente dhe ngjyra të tjera.


Mirë se vini të na kontaktoni për çdo kërkesë të veçantë.

Përparësia konkurruese

● Përgjigje e shpejtë me kohë të plotë 7-24

● 19 vjet përvojë prodhuesi

● Dërgesë e shpejtë 3-7 ditë për 1 artikuj të zakonshëm paletë

● Përvoja e eksportit në mbi 65 vende dhe zona

● Shërbimi me një ndalesë është objektivi ynë

specifikimet
Film PEPA Shirit i përhershëm mbyllës i qeseve
ARTIKULLMateriale filmikeGjerësia e filmit/MMNjë anë/MMana B/MMGjatësia për rrotull/MPaketa Roll/CTNAna e ngjitësit
BP-10S5W-Cpepa9355000 M/R1R/CTNqendër
BP-12S5M-Cpepa11595000 M/R1R/CTNqendër
BP-15S5W-Cpepa158115000 M/R1R/CTNqendër
BP-18S3W-Cpepa1810133000 M/R1R/CTNqendër
BP-36S2W-Cpepa3620272000 M/R1R/CTNqendër
Aplikacion

● Shiriti i përhershëm i vulosjes së qeseve përdoret për vulosjen e qeseve PE, PP dhe letre, të tilla si çantat e korrierit, çanta ekspres, çanta postare, çanta e parave, çantat e blerjeve në linjë, zarfi, qesja me flluskë, çantat e rënda, çantat e ftohësit etj. në.

● Nga banka, qeveria te logjistika, mjekësia, shiriti ynë i përhershëm i vulosjes së qeseve është i dobishëm në ngjitjen e tij të fortë dhe ngjitësin që nuk hiqet.

shirit i përhershëm mbyllës i qeseve që përdoret për çantën e korrierit

aplikimi i shiritit të përhershëm mbyllës të qeseve për qeset me flluska


Lidhur me sugjerimet e ruajtjes

1.pik-1


2. pik-2Produkti duhet të trajtohet lehtë gjatë transportit për të parandaluar shtypjen dhe nuk duhet të përzihet me tretës të avullueshëm. pik-3


3. pik-4


4. pik-5


5. EXP: 12 muaj nga data e prodhimit
             36 muaj të paktën pas aplikimit në qese plastike


Masat paraprake të përdorimit të shiritit të paketimit:


● Madhësi të ndryshme janë të përshtatshme për gamën e ndryshme të qeseve me trashësi nga 20mic në 80mic.

● Çantat janë më të mira për trajtimin e koronës, nëse printohen, duhet të përpunohen pas printimit

● Materiali i çantës, si aditiv, duhet të kontrollojë përdorimin e materialeve të tilla si agjenti hapës, në mënyrë që të mos ndikojë në viskozitet.

● Ndryshon ngjitësi për situata të ndryshme: Ju lutemi na sugjeroni përdorimin tuaj për t'ju sugjeruar një të përshtatshme. Për më tepër, këtu është edhe një rezistent ndaj të ftohtit që funksionon mirë nën 0℃.

Detajet e shpejta

● Shirit i përhershëm mbyllës i qeseve

● Bërthama letre 6 inç

● Bobinë

● Bobin

● Shirit për mbylljen e qeseve

● Shirit mbyllës i përhershëm

● Shirit sigurie

● Shirit për mbylljen e qeseve me ngritje të gishtave

● Shirit ngjitës

● Shirit ngjitës i përhershëm

● Ngjitës Cinta

● Shirit ngjitës me dy anë

● Shirit për mbylljen e qeseve me dy anë

Kontaktoni
Faqet Product