Të gjitha kategoritë

Liner antistatik

Ti je ketu : Shtëpi> Produkt > Shirit për vulosjen e qeseve të rimbyllshme > Liner antistatik

Shirit anti-statik për mbylljen e qeseve me astar HDPE ose veshje alumini
Shirit anti-statik për mbylljen e qeseve me astar HDPE ose veshje alumini
Shirit anti-statik për mbylljen e qeseve me astar HDPE ose veshje alumini
Shirit anti-statik për mbylljen e qeseve me astar HDPE ose veshje alumini
Shirit anti-statik për mbylljen e qeseve me astar HDPE ose veshje alumini
Shirit anti-statik për mbylljen e qeseve me astar HDPE ose veshje alumini

Shirit anti-statik për mbylljen e qeseve me astar HDPE ose veshje alumini

Emri i artikullitShirit anti-statik për mbylljen e qeseve të izoluara
Materiale filmikeHDPE/Alumini/OPP
Ngjyra e filmitTransparente/e kuqe/blu/jeshile, ngjyrë OEM
Ana e ngjitësitDjathtas, Majtas, Qendër
Trashësia e ngjitësit të ujit (mikrofoni)29-32
Trashësia e ngjitësit të vajit (mikrofoni)10-15
Gjatësia (për rrotull)1000 milion ose 1500 milion (rrotulla petullash)
5000M-10000M (bobinë)
Paketa (për karton) (na kontaktoni për paketimin e paletës)10RS/20RS (Rrotull petullash)
1R/2RS (bobinë)
Linja telefonike e shërbimit:

0086-13917972437

HETIM
  • Përshkrim
  • Përparësia konkurruese
  • specifikimet
  • Aplikacion
  • Lidhur me sugjerimet e ruajtjes
  • Detajet e shpejta
Përshkrim

Shiriti për vulosjen e qeseve anti-statike, i rimbushshëm, përdoret kryesisht për mbylljen e qeseve plastike (çantat PP, PE), të tilla si çanta e veshjeve / çanta tekstili / çanta bluzash / çanta e palëvizshme / qese librash / qese buke / qese frutash / zarf / qese dhuratash ...

Është i mirë në efektin anti-statik: filmi do të hidhet drejtpërdrejt në vend që të ngjitet në gishta ose veshje.

Shiriti për vulosjen e qeseve të rimbushshme përbëhet nga 4 pjesë

● Film lëshues (HDPE/Alumin/BOPP/Letër/PEPA)

● Ngjitës me bazë uji (një anë)

● Ngjitës akrilik me vaj (ana B)

● Transportues PET

Pasi të hapen çantat, ato mund të mbyllen dhe të hapen përsëri.

Për më tepër, ngritja e gishtit është e dobishme për të hequr filmin me lehtësi.

Dhe filmi do të hidhej direkt në vend që t'i përmbahej gishtërinjve ose veshjeve.

Përshkrimi-1 shirit vetëngjitës antistatik

Përshkrimi-2 shirit mbyllës i qeseve të rimbyllshme - pa printim

Përshkrimi-shirit ngjitës antistatik me 3 rreshta alumini

Përzgjedhja e produkteve

Role petullash: bërthamë letre 3”, 1000 m/R

Role petullash: bërthamë letre 3”, 1500 m/R

Bobina / Bobina: bërthamë letre 3”, 2 rrotulla/karton  

Bobina / Bobina: bërthamë letre 6” , 1 rrotull/karton

Përshkrimi-4 shirit alumini antistatik cinta

Përshkrimi-shirit vetëngjitës antistatik me 5 rreshtim të kuq

Përshkrimi-shirit vetëngjitës antistatik me 6 rreshtim blu

Re ngjyra

Transparenca është e zakonshme.

Mund të porositen edhe ngjyra të kuqe, blu dhe të tjera.

Reprint

Shtypni një rresht ose fjalë, OEM si kërkesë.

Mirë se vini të na kontaktoni për çdo kërkesë të veçantë në ngjyrë, madhësi dhe printim.

Përparësia konkurruese

● Përgjigje e shpejtë me kohë të plotë 7-24

● 19 vjet përvojë prodhuesi

● Dërgesë e shpejtë 3-7 ditë për 1 artikuj të zakonshëm paletë

● Përvoja e eksportit në mbi 65 vende dhe zona

● Shërbimi me një ndalesë është objektivi ynë

specifikimet
Shirit vulosës i qeseve antistatike
ARTIKULLMateriale filmikeGjerësia e filmit/MMNjë anë/MMana B/MMGjatësia për rrotull/MPaketa Roll/CTNAna e ngjitësit
BR3-10P1***Anti-statike9351500 M/R20RS/CTNL, R, C
BR3-10S1***10000 M/R1R/CTN
BR3-12P1***Anti-statike123.55.51500 M/R20RS/CTNL, R, C
BR3-12S1***10000 M/R1R/CTN
BR3-13P1***Anti-statike13461000 M/R20RS/CTNL, R, C
BR3-13S1***10000 M/R1R/CTN
BR3-15P1***Anti-statike15571000 M/R10RS/CTNL, R, C
BR3-15S1***10000 M/R1R/CTN
BR3-181***Anti-statike188121000 M/R10RS/CTNL, R, C
BR3-18S1***10000 M/R1R/CTN
Aplikacion

● Shiriti i vulosjes së qeseve të rimbushshme anti-statike përdoret kryesisht për mbylljen e qeseve plastike (çantat PP, PE), të tilla si qese veshjesh/çantë tekstili/çantë stacionare/çantë buke/çantë librash/çantë frutash/zarf/çantë dhuratash etj.

● Prisni për astar të zakonshëm HDPE ose BOPP, këtu ka edhe të veçanta në astar antistatik dhe në letër.

shirit i ripërdorshëm

Shirit për vulosjen e qeseve për ngritjen e gishtave

shirit vulosje e qeseve me dy anë

Shirit vetëngjitës

Lidhur me sugjerimet e ruajtjes

Kushtet e ruajtjes për shiritin e paketimit


1.pik-1


2. pik-2Produkti duhet të trajtohet lehtë gjatë transportit për të parandaluar shtypjen dhe nuk duhet të përzihet me tretës të avullueshëm. pik-3


3. pik-4


4. pik-5


5. EXP: 12 muaj nga data e prodhimit
              36 muaj të paktën pas aplikimit në qese plastike


Masat paraprake të përdorimit të shiritit të paketimit:


● Madhësi të ndryshme janë të përshtatshme për gamën e ndryshme të qeseve me trashësi nga 20mic në 80mic.

● Çantat janë më të mira për trajtimin e koronës, nëse printohen, duhet të përpunohen pas printimit

● Materiali i çantës, si aditiv, duhet të kontrollojë përdorimin e materialeve të tilla si agjenti hapës, në mënyrë që të mos ndikojë në viskozitet.

● Ndryshon ngjitësi për situata të ndryshme: Ju lutemi na sugjeroni përdorimin tuaj për t'ju sugjeruar një të përshtatshme. Për më tepër, këtu është edhe një rezistent ndaj të ftohtit që funksionon mirë nën 0℃.

Detajet e shpejta

● Shirit izolues antistatik i qeseve të rimbyllshme

● Shirit i kuq antistatik për mbylljen e qeseve të rimbyllshme

● Shirit i bardhë antistatik për mbylljen e qeseve

● Shtrim i zi Shirit vulosës kundër qeseve të rimbyllshme antistatike

● Shirit për mbylljen e qeseve të rimbushshme

● Shirit për mbylljen e qeseve

● Shirit mbyllës i rimbushshëm

● Shirit i ripërdorshëm

● Shirit për mbylljen e qeseve me ngritje të gishtave

● Shirit ngjitës

● Shirit vetëngjitës

● Ngjitës Cinta

● Shirit ngjitës me dy anë

● Shirit për mbylljen e qeseve me dy anë

Kontaktoni
Faqet Product