Të gjitha kategoritë

Liner Liner

Ti je ketu : Shtëpi> Produkt > Liner Liner

Lëshoni astar për mbrojtjen e ngjitësit
Lëshoni astar për mbrojtjen e ngjitësit
Lëshoni astar për mbrojtjen e ngjitësit
Lëshoni astar për mbrojtjen e ngjitësit
Lëshoni astar për mbrojtjen e ngjitësit

Lëshoni astar për mbrojtjen e ngjitësit

Emri i artikullitLiner Liner
Materiale filmikePET/PE/PP/PEPA/Letër/Alumin
Ngjyra e filmitTransparente/e bardhë/argjend/e kuqe/blu, OEM
PërdorimMbroni ngjitësin kur lyeni direkt ngjitësin
Trashësia e filmit (mikrofoni)18-50
paketëkartona ose film shtrirës
Linja telefonike e shërbimit:

0086-13917972437

HETIM
  • Përshkrim
  • Përparësia konkurruese
  • specifikimet
  • Aplikacion
  • Lidhur me sugjerimet e ruajtjes
  • Detajet e shpejta
Përshkrim

Astar lirimi përdoret për të mbrojtur ngjitësin kur makineria lyen drejtpërdrejt ngjitësin.

Këtu janë filmi PET, filmi PE, filmi PP, filmi PEPA, Letra e qelqit, astar alumini si material.

Lirimi nga një anë ose nga dy anë ofrohen të dyja.

Përzgjedhja e produkteve

● Role petullash: bërthamë letre 3”, pako kartoni

● Roll i madh: paketë filmi shtrirës

Re ngjyra

● E zakonshme është transparente.

● Mund të porositen edhe ngjyra argjendi, e kuqe, blu, transparente dhe ngjyra të tjera.


Mirë se vini të na kontaktoni për çdo kërkesë të veçantë.


Përparësia konkurruese

● Përgjigje e shpejtë me kohë të plotë 7-24

● 19 vjet përvojë prodhuesi

● Dërgesë e shpejtë 3-7 ditë për 1 artikuj të zakonshëm paletë

● Përvoja e eksportit në mbi 65 vende dhe zona

● Shërbimi me një ndalesë është objektivi ynë


specifikimet
Liner Liner
Materiale filmikeTrashësia e filmitPërdorim
PET Film0.018mm-0.050mmMbroni ngjitësin, këtu janë transparente, të kuqe, blu, OEM.
Filmi PE0.018mm-0.050mmMbroni ngjitësin, këtu janë transparente, të kuqe, blu, OEM.
Filmi PP0.018mm-0.050mmMbroni ngjitësin dhe bërjen e qeseve.
Filmi PEPA0.025mm-0.060mmMbroni ngjitësin dhe kokën mbushëse të qeseve.
Letër qelqi60g-100gMbroni ngjitësin. Përdoret kryesisht për zarfe.
Film alumini0.025mm-0.038mmMbroni ngjitësin me efekt të mirë anti-statik.
Aplikacion

Astar lirimi përdoret për të mbrojtur ngjitësin kur makineria lyen drejtpërdrejt ngjitësin.

Astar lirimi PET për mbrojtjen e ngjitësit të çantave ekspres

Astar lirimi PET për mbrojtjen e ngjitësit të çantave ekspres

Astar lirimi PP për mbrojtjen e ngjitësit të çantave ekspres

padefinuar

Astar lëshues PEPA për mbrojtjen e ngjitësit të shkrirë në nxehtësi

letër qelqi për zarfe

lirimi për ngjitësin mbrojtës

Astar çlirues ALUMINI për mbrojtjen e ngjitësit të çantave ekspres

Lidhur me sugjerimet e ruajtjes

Kushtet e ruajtjes për shiritin e paketimit


1.pik-1


2. pik-2Produkti duhet të trajtohet lehtë gjatë transportit për të parandaluar shtypjen dhe nuk duhet të përzihet me tretës të avullueshëm. pik-3


3. pik-4


4. pik-5


5. EXP: 12 muaj nga data e prodhimit
              36 muaj të paktën pas aplikimit në qese plastike


Masat paraprake të përdorimit të shiritit të paketimit:


● Madhësi të ndryshme janë të përshtatshme për gamën e ndryshme të qeseve me trashësi nga 20mic në 80mic.

● Çantat janë më të mira për trajtimin e koronës, nëse printohen, duhet të përpunohen pas printimit

● Materiali i çantës, si aditiv, duhet të kontrollojë përdorimin e materialeve të tilla si agjenti hapës, në mënyrë që të mos ndikojë në viskozitet.

● Ndryshon ngjitësi për situata të ndryshme: Ju lutemi na sugjeroni përdorimin tuaj për t'ju sugjeruar një të përshtatshme. Për më tepër, këtu është edhe një rezistent ndaj të ftohtit që funksionon mirë nën 0℃.

Detajet e shpejta

● Lëshoni astar

● Lëshoni filmin

● Astar lirimi silikoni

● Filmi i lëshimit të silikonit

Kontaktoni
Faqet Product