Të gjitha kategoritë

OPP Liner

Ti je ketu : Shtëpi> Produkt > Shirit për vulosjen e qeseve të rimbyllshme > OPP Liner

Shirit për vulosjen e qeseve të rimbyllshme me veshje BOPP për qese plastike
Shirit për vulosjen e qeseve të rimbyllshme me veshje BOPP për qese plastike
Shirit për vulosjen e qeseve të rimbyllshme me veshje BOPP për qese plastike
Shirit për vulosjen e qeseve të rimbyllshme me veshje BOPP për qese plastike
Shirit për vulosjen e qeseve të rimbyllshme me veshje BOPP për qese plastike
Shirit për vulosjen e qeseve të rimbyllshme me veshje BOPP për qese plastike

Shirit për vulosjen e qeseve të rimbyllshme me veshje BOPP për qese plastike

Emri i artikullitShirit për vulosjen e qeseve të rimbyllshme
Materiale filmikeBOPP/HDPE/Letër /Alumini/PEPA
vijë e kuqe/vijë e bardhë/ OEM
Ana e ngjitësitDjathtas, Majtas, Qendër
Trashësia e ngjitësit të ujit (mikrofoni)29-32
Trashësia e ngjitësit të vajit (mikrofoni)10-15
Gjatësia (për rrotull)1000 milion ose 1500 milion (rrotulla petullash)
5000M-10000M (bobinë)
Paketa (për karton) (na kontaktoni për paketimin e paletës)10RS/20RS (roll petullash)
1R/2RS (bobinë)
Linja telefonike e shërbimit:

0086-13917972437

HETIM
  • Përshkrim
  • Përparësia konkurruese
  • specifikimet
  • Aplikacion
  • Lidhur me sugjerimet e ruajtjes
  • Detajet e shpejta
Përshkrim

Shiriti i vulosjes së qeseve të rimbyllshme përdoret kryesisht për mbylljen e qeseve plastike (çantat PE, PP), të tilla si çanta e veshjeve / qese tekstili / qese e palëvizshme / qese buke / qese librash / qese frutash / zarf / qese kartoni ...

Shiriti për vulosjen e qeseve të rimbushshme përbëhet nga 4 pjesë

● Film lëshues (BOPP/HDPE/Letër/Alumin/PEPA)

● Ngjitës me bazë uji (një anë)

● Ngjitës akrilik me vaj (ana B)

● Transportues PET

Pasi të hapen çantat, ato mund të mbyllen dhe të hapen përsëri shumë herë.

Për më tepër, ngritja e gishtit është e dobishme për të hequr filmin me lehtësi.

Përshkrimi-1 Shirit për mbylljen e qeseve OPP-prodhues

Përshkrimi-2 Film Bopp me shirit mbyllës të qeseve të rimbyllshme me vijë të kuqe

Përzgjedhja e produkteve

● Role petullash: bërthamë letre 3”, 1000 m/R

● Role petullash: bërthamë letre 3”, 1500 m/R

● Bobina/Bobbin: bërthamë letre 3” , 2 rrotulla/karton  

● Bobina / Bobina: bërthamë letre 6” , 1 rrotull/karton 

Përshkrimi-3 Shirit ngjitës OPP

Përshkrimi-4 Shirit për mbylljen e qeseve Bopp

Përshkrimi-5 Shirit për mbylljen e qeseve OPP me printim të vijës së kuqe

Re ngjyra

● E zakonshme është transparente.

Reprint

● Shtypni një rresht ose fjalë, OEM si kërkesë.

Mirë se vini të na kontaktoni për çdo kërkesë të veçantë në ngjyrë, madhësi dhe printim.

Përparësia konkurruese

● Përgjigje e shpejtë me kohë të plotë 7-24

● 19 vjet përvojë prodhuesi

● Dërgesë e shpejtë 3-7 ditë për 1 artikuj të zakonshëm paletë

● Përvoja e eksportit në mbi 65 vende dhe zona

● Shërbimi me një ndalesë është objektivi ynë

specifikimet
Film BOPP Shirit për mbylljen e qeseve të rimbushshme
ARTIKULLMateriale filmikeGjerësia e filmit/MMNjë anë/MMana B/MMGjatësia për rrotull/MPaketa Roll/CTNAna e ngjitësit
BR2-10P1***Bopp9351500 M/R20RS/CTNL, R, C
BR2-10S1***10000 M/R1R/CTN
BR2-12P1***Bopp123.55.51500 M/R20RS/CTNL, R, C
BR2-12S1***10000 M/R1R/CTN
BR2-13P1***Bopp13461000 M/R20RS/CTNL, R, C
BR2-13S1***10000 M/R1R/CTN
BR2-15P1***Bopp15571000 M/R10RS/CTNL, R, C
BR2-15S1***10000 M/R1R/CTN
BR2-181***Bopp188121000 M/R10RS/CTNL, R, C
BR2-18S1***10000 M/R1R/CTN
Aplikacion

● Shiriti i vulosjes së qeseve të rimbyllshme përdoret kryesisht për vulosjen e qeseve plastike (çantat PP, PE), të tilla si çanta e veshjeve/çanta tekstili/çantë e palëvizshme/çantë buke/çantë librash/çantë frutash/zarf/çantë me kartolina të Krishtlindjeve e kështu me radhë.

● Prisni për astar të zakonshëm HDPE ose BOPP, këtu ka edhe të veçanta në astar antistatik dhe në letër.

shirit për mbylljen e qeseve të rimbyllshme që përdoret për mbylljen e qeseve të veshjeve

shirit mbyllës i qeseve të rimbyllshme që përdoret për mbylljen e qeseve plastike

shirit vulosje e qeseve të rimbyllshme që përdoret për qese

shirit mbyllës i qeseve të rimbyllshme që përdoret për çantën LDPE

Lidhur me sugjerimet e ruajtjes

Kushtet e ruajtjes për shiritin e paketimit


1.pik-1


2. pik-2Produkti duhet të trajtohet lehtë gjatë transportit për të parandaluar shtypjen dhe nuk duhet të përzihet me tretës të avullueshëm. pik-3


3. pik-4


4. pik-5


5. EXP: 12 muaj nga data e prodhimit
              36 muaj të paktën pas aplikimit në qese plastike


Masat paraprake të përdorimit të shiritit të paketimit:


● Madhësi të ndryshme janë të përshtatshme për gamën e ndryshme të qeseve me trashësi nga 20mic në 80mic.

● Çantat janë më të mira për trajtimin e koronës, nëse printohen, duhet të përpunohen pas printimit

● Materiali i çantës, si aditiv, duhet të kontrollojë përdorimin e materialeve të tilla si agjenti hapës, në mënyrë që të mos ndikojë në viskozitet.

● Ndryshon ngjitësi për situata të ndryshme: Ju lutemi na sugjeroni përdorimin tuaj për t'ju sugjeruar një të përshtatshme. Për më tepër, këtu është edhe një rezistent ndaj të ftohtit që funksionon mirë nën 0℃.

Detajet e shpejta

● Shirit për mbylljen e qeseve të rimbushshme

● Shirit për mbylljen e qeseve

● Shirit mbyllës i rimbushshëm

● Shirit i ripërdorshëm

● Shirit për mbylljen e qeseve me ngritje të gishtave

● Shirit ngjitës

● Shirit vetëngjitës

● Ngjitës Cinta

● Shirit ngjitës me dy anë

● Shirit për mbylljen e qeseve me dy anë

Kontaktoni
Faqet Product