Të gjitha kategoritë

Transferimi i pjesshëm

Ti je ketu : Shtëpi> Produkt > Ngacmoni shiritin e sigurisë evidente > Transferimi i pjesshëm

Ngacmoni shiritin evident të sigurisë me transferim të pjesshëm për çanta ose zarfe PE
Ngacmoni shiritin evident të sigurisë me transferim të pjesshëm për çanta ose zarfe PE
Ngacmoni shiritin evident të sigurisë me transferim të pjesshëm për çanta ose zarfe PE
Ngacmoni shiritin evident të sigurisë me transferim të pjesshëm për çanta ose zarfe PE
Ngacmoni shiritin evident të sigurisë me transferim të pjesshëm për çanta ose zarfe PE
Ngacmoni shiritin evident të sigurisë me transferim të pjesshëm për çanta ose zarfe PE

Ngacmoni shiritin evident të sigurisë me transferim të pjesshëm për çanta ose zarfe PE

Emri i artikullitNgacmoni shiritin evident të sigurisë-Transferim i pjesshëm
Materiale filmikePET / HDPE
Trashësia e filmit (mikrofoni)25mic,36mic,50mic
ngjitësNgjitës vaji / ngjitës i shkrirë në nxehtësi
Ngjyra e kuqe/blu/bardhe/argjend, ngjyra OEM
Mesazh sigurieOPEN VOID ose OEM
Zgjidhni pjatënMbetje e ulët / Mbetje e lartë
Gjatësia (për rrotull)500 milion ose 1000 milion (rrotulla petullash)
Paketa (për karton)10 RS ose 5 RS
(na kontaktoni për paketën e paletës)
Linja telefonike e shërbimit:

0086-13917972437

HETIM
  • Përshkrim
  • Përparësia konkurruese
  • specifikimet
  • Aplikacion
  • Lidhur me sugjerimet e ruajtjes
  • Detajet e shpejta
Përshkrim

Shiritat e sigurisë evidente të ngacmimeve përdoren për anti-ngacmim, kundër falsifikimit dhe kundër vjedhjes.  

Shiritat e sigurisë evidente të ngacmimit me transferim të pjesshëm përdoren kryesisht për vulosjen e qeseve PE. Të tilla si çanta pa doganë, çanta bankare, çanta mjekësore dhe lloje të tjera çantash klientësh me vlerë të lartë.

Para heqjes së shiritit, nuk mund të shohim mesazhin e sigurisë "OPEN VOID" në shirit. Vetëm pasi të hiqet shiriti, mesazhi "OPEN VOID" do të linte mbetje në çanta. Ndërkohë, sipërfaqja e shiritit tregon qartë mesazhin OPEN VOID.

Ne gjithashtu mund të ndjekim nevojat e klientit për të bërë mesazhin tuaj të sigurisë në vend të "OPEN VOID"

1 roll

2 ngjyrë blu me shirit sigurie me astar të bardhë

3 blu dhe e kuqe

4 shirit të kuq sigurie me veshje transparente për qese plastike

Shiriti i sigurisë evidente nga manipulimi përbëhet nga 3 pjesë

● Materiali i fytyrës (PET/HDPE/Alumini)

● Ngjitës me shkrirje të nxehtë / ngjitës vaji

● Astar lëshimi PET

Pasi çanta janë mbyllur, "VOID OPEN", "VOID" ose mesazhi i personalizuar i sigurisë shfaqet pas hapjes përsëri.

Për më tepër, ngritja e gishtit është e dobishme për të hequr filmin me lehtësi.

Re ngjyra

● E kuqja dhe bluja janë të zakonshmet.

● Mund të porositen edhe ngjyra të bardha, argjendi, jeshile dhe të tjera.


Prodhimi

prodhimi 1

prodhimi 2

prodhimi 3

prodhimi 4


Inspektimi i Cilësisë

Testi 1

Testi 2

Testi 3

Testi 4


Paketim

paketa 1

paketa 2

paketa 3

Mirë se vini të na kontaktoni për çdo kërkesë të veçantë.

Përparësia konkurruese

● Fjalët janë ende të disponueshme kur temperatura është më e lartë se 85 ℃

● Pasi të hiqet, "VOID OPEN" ose "VOID" ose mesazhi i kërkuar me porosi në filmin e shiritit do të shfaqet ose do të lërë mbetje në sipërfaqen e aplikimit, të paaftë për t'u kthyer mbrapsht.

● MOQ i vogël për të plotësuar nevojat tuaja të veçanta

specifikimet
Emri i artikullitNgacmoni shiritin evident të sigurisë-Transferim i pjesshëm
Materiale filmikePET / HDPE
Trashësia e filmit (mikrofoni)25mic, 36mic, 50mic
ngjitësNgjitës vaji / ngjitës i shkrirë në nxehtësi
Ngjyra E kuqe/blu/e bardhë/argjendi, ngjyrë OEM
Mesazh sigurieOPEN VOID ose OEM
Zgjidhni pjatënMbetje e ulët / Mbetje e lartë
Gjatësia (për rrotull)500 milion ose 1000 milion (rrotulla petullash)
Paketa (për karton)10 RS ose 5 RS
(na kontaktoni për paketën e paletës)
Aplikacion

● Shiritat e sigurisë evidente të dëmtimit përdoren kryesisht për mbylljen e qeseve plastike. Të tilla si çanta pa doganë, çanta bankare, çanta mjekësore dhe lloje të tjera të çantave të klientëve me vlerë të lartë.

● Nga banka, qeveria te logjistika, mjekësore, shiriti ynë i sigurisë evidente nga manipulimi është i dobishëm për sigurinë dhe printimin e pakthyeshëm.

Lidhur me sugjerimet e ruajtjes

1.pik-1


2. pik-2Produkti duhet të trajtohet lehtë gjatë transportit për të parandaluar shtypjen dhe nuk duhet të përzihet me tretës të avullueshëm. pik-3


3. pik-4


4. pik-5


5. EXP: 12 muaj nga data e prodhimit
             36 muaj të paktën pas aplikimit në qese plastike


Masat paraprake të përdorimit të shiritit të paketimit:


● Madhësi të ndryshme janë të përshtatshme për gamën e ndryshme të qeseve me trashësi nga 20mic në 80mic.

● Çantat janë më të mira për trajtimin e koronës, nëse printohen, duhet të përpunohen pas printimit

● Materiali i çantës, si aditiv, duhet të kontrollojë përdorimin e materialeve të tilla si agjenti hapës, në mënyrë që të mos ndikojë në viskozitet.

● Ndryshon ngjitësi për situata të ndryshme: Ju lutemi na sugjeroni përdorimin tuaj për t'ju sugjeruar një të përshtatshme. Për më tepër, këtu është edhe një rezistent ndaj të ftohtit që funksionon mirë nën 0℃.

Detajet e shpejta

● Shirit sigurie

● Ngacmoni shiritin evident

● Shirit i zbrazët

● Shirit i përhershëm mbyllës i qeseve

● Shirit për mbylljen e qeseve

● Shirit mbyllës i përhershëm

● Shirit për mbylljen e qeseve me ngritje të gishtave

● Shirit ngjitës

● Shirit ngjitës i përhershëm

● Ngjitës Cinta

● Shirit ngjitës me dy anë

● Shirit për mbylljen e qeseve me dy anë

Kontaktoni
Faqet Product