Të gjitha kategoritë

Transferimi total

Ti je ketu : Shtëpi> Produkt > Ngacmoni shiritin e sigurisë evidente > Transferimi total

Shirit sigurie evidente të ngacmimit të transferimit total
Shirit sigurie evidente të ngacmimit të transferimit total
Shirit sigurie evidente të ngacmimit të transferimit total
Shirit sigurie evidente të ngacmimit të transferimit total
Shirit sigurie evidente të ngacmimit të transferimit total
Shirit sigurie evidente të ngacmimit të transferimit total

Shirit sigurie evidente të ngacmimit të transferimit total

Emri i artikullitNgacmoni shiritin evident të sigurisë-Transferim i pjesshëm
Materiale filmikePET / HDPE / ALUMINI / Film i biodegradueshëm
Trashësia e filmit (mikrofoni)25mic,38mic,50mic
ngjitësNgjitës me vaj
Ngjyra e kuqe/blu/bardhe/argjend, ngjyra OEM
Mesazh sigurieOPEN VOID ose OEM
Zgjidhni pjatënMbetje e ulët / Mbetje e lartë
Masat30mm*50M / 48mm*50M /50mm*50M
Paketa (për karton)36RS ose OEM
(na kontaktoni për paketën e paletës)
Linja telefonike e shërbimit:

0086-13917972437

HETIM
  • Përshkrim
  • Përparësia konkurruese
  • specifikimet
  • Aplikacion
  • Lidhur me sugjerimet e ruajtjes
  • Detajet e shpejta
Përshkrim

Shiritat e sigurisë evidente të ngacmimeve përdoren për anti-ngacmim, kundër falsifikimit dhe kundër vjedhjes.  

Shiritat e sigurisë evidente të prishjes me transferim total përdoren kryesisht për vulosjen e kartonave të klientëve me vlerë të lartë. Të tilla si paketimi i verës, ambalazhi i duhanit, paketimi i dhuratave dhe çdo kuti ose karton tjetër.

Para se të hiqni shiritin, ne nuk mund të shohim mesazhin e sigurisë "OPEN VOID" në kasetë. Vetëm pasi të hiqet shiriti, mesazhi "OPEN VOID" do të linte mbetje në çanta. Ndërkohë, sipërfaqja e shiritit tregon qartë mesazhin OPEN VOID.

OEM i mesazhit tuaj të sigurisë në vend të "OPEN VOID" është gjithashtu i pranueshëm.

Shiriti i Sigurisë së Transferimit total-2

Shiriti i Sigurisë së Transferimit total-3

Shiriti i Sigurisë së Transferimit total-6

Shiriti i Sigurisë së Transferimit total-8


Shiriti i sigurisë evidente nga manipulimi përbëhet nga 2 pjesë

● Materiali i fytyrës (PET/HDPE/Alumini)

● Ngjitës me vaj

● Pasi çanta janë mbyllur, "VOID OPEN", "VOID" ose mesazhi i personalizuar i sigurisë shfaqet pas hapjes përsëri.

Re ngjyra

● E kuqja dhe bluja janë të zakonshmet.

● Mund të porositen edhe ngjyra të bardha, argjendi, jeshile dhe të tjera.

Shiriti i Sigurisë së Transferimit total-9

Shiriti i Sigurisë së Transferimit total-10

Shiriti i Sigurisë së Transferimit total-11

Shiriti i Sigurisë së Transferimit total-12

Prodhimi

prodhimi 1

prodhimi 2

prodhimi 3

prodhimi 4


Inspektimi i Cilësisë

Testi 1

Testi 2

Testi 3

Testi 4


Paketim

paketa 1

paketa 2

paketa 3

Mirë se vini të na kontaktoni për çdo kërkesë të veçantë.

Përparësia konkurruese

● Përgjigje e shpejtë me kohë të plotë 7-24

● 19 vjet përvojë prodhuesi

● Dërgesë e shpejtë 3-7 ditë për 1 artikuj të zakonshëm paletë

● Përvoja e eksportit në mbi 65 vende dhe zona

● Shërbimi me një ndalesë është objektivi ynë

● "VOID OPEN", "VOID" ose mesazhi i personalizuar i sigurisë shfaqet pas hapjes, i pakthyeshëm. I gjithë ngjitësi transferohet në sipërfaqen e aplikimit

● Printim i personalizuar LOGO/model/tekst në krye

specifikimet
Emri i artikullitNgacmoni shiritin evident të sigurisë-Transferim i pjesshëm
Materiale filmikePET / HDPE / ALUMINI / Film i biodegradueshëm
Trashësia e filmit (mikrofoni)25mic,38mic,50mic
ngjitësNgjitës me vaj
Ngjyra e kuqe/blu/bardhe/argjend, ngjyra OEM
Mesazh sigurieOPEN VOID ose OEM
Zgjidhni pjatënMbetje e ulët / Mbetje e lartë
Masat30mm*50M / 48mm*50M /50mm*50M
Paketa (për karton)36RS ose OEM
(na kontaktoni për paketën e paletës)
Aplikacion

● Transferimi total Shiritat e sigurisë evidente të Tamperit përdoren kryesisht për vulosjen e kartonave. Të tilla si çanta pa doganë, çanta bankare, çanta mjekësore dhe lloje të tjera të çantave të klientëve me vlerë të lartë.

● Nga banka, qeveria te logjistika, mjekësore, shiriti ynë i sigurisë evidente nga manipulimi është i dobishëm për sigurinë dhe printimin e pakthyeshëm. 

Shirit sigurie 1

Shirit sigurie 2

Shirit sigurie 3

Shirit sigurie 4

Lidhur me sugjerimet e ruajtjes

1.pik-1


2. pik-2Produkti duhet të trajtohet lehtë gjatë transportit për të parandaluar shtypjen dhe nuk duhet të përzihet me tretës të avullueshëm. pik-3


3. pik-4


4. pik-5


5. EXP: 12 muaj nga data e prodhimit
             36 muaj të paktën pas aplikimit në qese plastike


Masat paraprake të përdorimit të shiritit të paketimit:


● Madhësi të ndryshme janë të përshtatshme për gamën e ndryshme të qeseve me trashësi nga 20mic në 80mic.

● Çantat janë më të mira për trajtimin e koronës, nëse printohen, duhet të përpunohen pas printimit

● Materiali i çantës, si aditiv, duhet të kontrollojë përdorimin e materialeve të tilla si agjenti hapës, në mënyrë që të mos ndikojë në viskozitet.

● Ndryshon ngjitësi për situata të ndryshme: Ju lutemi na sugjeroni përdorimin tuaj për t'ju sugjeruar një të përshtatshme. Për më tepër, këtu është edhe një rezistent ndaj të ftohtit që funksionon mirë nën 0℃.

Detajet e shpejta

● Shirit sigurie

● Ngacmoni shiritin evident

● Shirit i zbrazët

● Shirit i përhershëm mbyllës i qeseve

● Shirit për mbylljen e qeseve

● Shirit mbyllës i përhershëm

● Shirit për mbylljen e qeseve me ngritje të gishtave

● Shirit ngjitës

● Shirit ngjitës i përhershëm

● Ngjitës Cinta

● Shirit ngjitës me dy anë

● Shirit për mbylljen e qeseve me dy anë

Kontaktoni
Faqet Product