Të gjitha kategoritë

Kompania News

Ti je ketu : Shtëpi> Lajme > Kompania News

Vula EPT Pak - Prodhuesi i shiritit të vulosjes së qeseve me porosi për qese plastike, zarfe letre, kartona, kuti

Koha: 2023-10-25 Goditjet: 26

Në vitin 2005, EPT Pak Seal u themelua në Shanghai për shiritin e vulosjes së qeseve. Përfshin shiritin e përhershëm të vulosjes së qeseve, shiritin e vulosjes së qeseve të rimbyllshme, astarin e lëshimit si dhe ato OEM.

pik-1

pik-2


Në vitin 2019, ne ndërtuam një linjë të re për shiritin e sigurisë, shiritin evident të prishjes, shiritin e zbrazët që mund të mbronte më mirë paketën. "VOID OPEN" do të shfaqet pasi paketa juaj të hapet pas vulosjes.

pik-3

Në vitin 2022, ne prezantojmë më tej një artikull të ri -- shirit grisjeje me shirit paketimi BOPP, i cili e bën kutinë të hapet lehtësisht pa nevojë për thikë si zakonisht.

pik-4

Në vitin 2023, këtu do të jetë një tjetër artikull i ri -- Estape që mbron më mirë pijen, tortën e kutisë dhe paketat e tjera dërguese.

pik-5

pik-6


EPT Pak Seal është përfshirë thellësisht në industrinë e paketimit për shumë vite dhe ka grumbulluar përvojë të pasur të produkteve dhe eksportit. Ne kemi pothuajse 20 vjet përvojë në mënyrë që të mund të merrni një zgjidhje paraprake brenda 48 orëve nga përballja e një problemi. Për shkak të sistemit tonë të plotë të procesit të prodhimit, 99% e porosive mund të dërgohen në kohë siç kemi konfirmuar. Nëpërmjet bashkëpunimit me klientët në më shumë se 80 vende dhe zona, ne kemi grumbulluar përvojë të pasur dhe mund t'ju ofrojmë një shkallë të caktuar të uljes së taksave dhe zhdoganimit, të tilla si Shtetet e Bashkuara, Meksika, Brazili, Spanja, Franca, Mbretëria e Bashkuar, dhe Italia, Rusia, Japonia, Koreja e Jugut, Vietnami, Kili, Argjentina, Australia, Zelanda e Re, Arabia Saudite, Ukraina, Belgjika dhe Izraeli, Emiratet e Bashkuara Arabe, Malajzia dhe vende të tjera.

Nëse dëshironi të mësoni më shumë rreth shiritit të vulosjes së qeseve, ju lutemi na kontaktoni menjëherë.
www.eptpakseal.com

Mediumet Kontakti
Emri i kompanisë: EPT Pak seal Co.,Ltd.
Email: [email mbrojtur]
WhatsApp: +86-139 1797 2437
Vendi: China

Lexo më shumë: https://www.eptpakseal.com


Paraprakisht: Asnje

Tjetra: Asnje